Pomůžeme Vám

odfouknout bolest lehce jako chmýří z pampelišky

Předností našeho zařízení

je citlivý osobní přístup, využití nejnovějších a nejúčinnějších metod, garance kvality a odbornost

Návštěva našeho centra

pomůže urychlit Váš návrat k práci, sportu i zábavě či za účelem prevence

Kariéra

V součné době nabízíme

Volná místa v cvičebním sále pro lektory a lektorky -  místa k nahlédnutí v rozvrhu hodin.
Sál nabízíme také na pronájem na víkendové (jednodenní či dvoudenní) semináře, kurzy nebo přednášky.

Fyziovital disponuje také přednáškovou místností, která může být pronajata. Kapacitu 30-40 lidí.


Rádi budeme spolupracovat se specialisty, kteří svoji práci neberou pouze jako zdroj příjmu, ale také jako způsob seberealizace a životního naplnění. Chtít být přínosem pro naše klienty, to je pro nás důležité. Spolupráci nabízíme různými formami: zaměstnanecký poměr, pronájem prostorů a zařízení, dohoda o vykonání práce nebo po dohodě i jinak). Pokud jsme Vás zaujali, prosíme, neváhejte nás kontaktovat a domluvit se na osobním setkání.


Nabídka cvičebního sálu

Jste cvičitel/cvičitelka? Děláte svou práci rádi a rádi byste rozšířili pole své působnosti? Nabízíme Vám ideální podmínky v nově zrekonstruovaném rehabilitačním centru v Oseku u Hořovic. Disponujeme moderně vybaveným sálem se zrcadly a podlahovým vytápěním. Sál je ideální pro 15 až 20 osob, dle druhu cvičení (rozměr 12x6m). Ozvučení je zajišťuje mikrosystém s možností přehrávání CD, propojení přes USB kabel, Bluetooth nebo přehrávání hudby přes AUX-IN. Prostor je možné využít pro jakékoli skupinové cvičení a tanec s dospělými či dětmi. Po vzájemné dohodě s cvičiteli jsme ochotni sál dovybavit případnými potřebnými pomůckami. Pro Vás a Vaše klienty je k dispozici prostorné parkoviště. Pro maminky s dětmi nabízíme dětský koutek. Budova je vybavena sociálním zázemím, odpočinkovou místností a samozřejmě šatnami.

V souladu s § 89 odst. 3 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, si Vás informujeme, že za účelem zlepšení poskytovaných služeb využívají naše webové stránky pro svoji činnost tzv. cookies.