Badminton

Pro ty, kteří hledají moderní badmintonovou halu pro individuální trénink nebo skupinové sportovní aktivity, nabízíme naše sportovní zařízení. Objednat si pronájem badmintonové haly je velmi snadné. Stačí kontaktovat recepci Fyziovitalu. Pokud není recepce Fyziovitalu k dispozici, můžete si pronájem objednat online nebo přes recepci Fitness (774 108 222). Vstup do haly je přes recepci Fitness. V naší moderní badmintonové hale si užijete sportovní zážitky a zlepšíte své fyzické zdraví.

 

Všední dny Víkendy a svátky Permanentka
7-16h 220,-/h 7-20h 280,-/h 10 vstupů 2500,-
16-20h 280,-/h

 

V našem sportovním zařízení je možné si pronajmout badmintonovou halu pro individuální trénink nebo skupinové sportovní aktivity. Pro zajištění pohodlí našich návštěvníků je recepce Fitness místem, kde lze vyzvednout klíče od šaten. Platba za pronájem haly se provádí na recepci Fyziovitalu, avšak v době, kdy není přítomna recepce Fyziovitalu, platba se provádí na recepci Fitness. Pokud si potřebujete půjčit badmintonovou raketu, stačí zaplatit pouhých 100 Kč za kus. Hrací doba je stanovena na 55 minut, aby si každý mohl užít dostatek času pro sportovní aktivity. Těšíme se na Vaši návštěvu v naší moderní badmintonové hale.

V souladu s § 89 odst. 3 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, si Vás informujeme, že za účelem zlepšení poskytovaných služeb využívají naše webové stránky pro svoji činnost tzv. cookies.