Masáže

Masáže mají od pradávna na lidské tělo blahodárné účinky, a to nejen fyzické, ale i duševní. V našem centru se můžete uvolnit a osvobodit svou mysl od každodenního stresu pod zkušenýma rukama našich profesionálů. Nabízíme široký výběr masáží, stačí si jen vybrat tu, kterou Vaše tělo zrovna potřebuje. Dopřejte si poctivou péči našich masérek a maséra.

V případě zájmu je možné na naší recepci zakoupit DÁRKOVÉ POUKAZY.

Druhy masáží

Klasická relaxační masáž

Klasická masáž využívá různé způsoby tlaku, tření a hnětení na většině částí Vašeho těla, čímž uvolňuje a natahuje napjaté či zkrácené svaly a podporuje jejich prokrvení. Dále napomáhá obnovit přirozenou pružnost těla, podporuje a zrychluje metabolismus, posiluje imunitní systém a vzdáleně působí i na vnitřní orgány. Díky klasické masáži dochází k celkové regeneraci těla.

Kontraindikace: horečka, infekční a zánětlivá onemocnění, hnisavá a plísňová onemocnění, nádorová
onemocnění, záchvatová onemocnění (astma), vysoký krevní tlak, řídnutí kostí

Reflexní masáž chodidel (60 min.)

Tento typ masáže je často využívaný v případech, kdy není možné z nějakého důvodu masírovat přímo postižený orgán. Provádí se na ploskách chodidel tisknutím určitých bodů, jejichž prostřednictvím lze pozitivně působit na celý organismus. Pomáhá např. při odstranění migrény a bolesti hlavy, při poruchách prokrvení a při onemocnění vnitřních orgánů. Má příznivé účinky na psychiku a celkové obnovení energie v těle.

Kontraindikace: kožní problematika (mykóza), transplantace orgánů

Indická masáž hlavy (30 min.)

Máte-li rádi hladivé pohyby na pokožce hlavy, šíje, na spáncích a v očním okolí, pak je indická masáž určena právě pro Vás. Účinky této masáže nejsou jen fyzické, ale také duševní, působí totiž antistresově. Uvolňuje napětí a je velmi uklidňující. Pomáhá ulevovat od bolestí hlavy, nespavosti a hučení v uších. Mimo jiné také podporuje růst vlasů.

Kontraindikace: vysoký nebo nízký krevní tlak, epilepsie, lupenka, infekční onemocnění, horečka,
cévní onemocnění

Medová masáž (60 min.)

Metoda medové masáže má silné detoxikační účinky. Odstraňuje toxiny a zároveň posiluje vnitřní orgány. Naše masérka Vám po zádech rozetře vrstvu teplého včelího medu a jeho působení podpoří prováděním speciálních hmatů. Vaše tělo Vám bude vděčné za celkové pročištění a zvýšení imunity, což jsou hlavní důsledky medové masáže. To, že ucítíte příjemné uvolnění, je další bonus navíc, stejně jako finální okurkový zábal, který Vám poskytneme pro zklidnění a hydrataci pokožky.

Kontraindikace: alergie na med či včelí bodnutí, vysoký tlak, kožní onemocnění, větší množství ochlupení v oblasti zad

Lávové kameny “HOT STONES” (60 min.)

Nahřáté lávové kameny spolu se speciálními hmaty mají magickou sílu zharmonizovat Vaše tělo i mysl. Vychutnejte si ten pocit blaženého uvolnění svalů zbavených bolesti. Postupným prohříváním celého organismu se stimuluje Váš krevní oběh a je to také velmi příjemný způsob napomáhající jeho detoxikaci.

Kontraindikace: diabetes, epilepsie, vysoký tlak

Hloubková masáž (60 min.)

Hloubková masáž je jednou z nejžádanějších masáží, její účinky totiž pocítíte velice rychle. Spočívá v kombinaci hmatů klasické, sportovní masáže, lokálního strečinku a odstraňování trigger pointů. Díky profesionálnímu využití těchto technik Vám pomůžeme uvolnit i dlouho zatuhlé svaly, blokády, či odstranit chronické napětí způsobující bolest zad. Při této masáži pracujeme intenzivní silou na nejproblematičtějších místech Vašeho těla, která v okamžiku masáže mohou být i bolestivá. Výsledkem je však Vaše rychlá úleva.

Zdravotní masáž (60 min.)

Svou technikou se neliší od klasické masáže. Rozdíl je v tom, že ji smí provádět pouze speciálně certifikovaný masér dokonale znalý lidské anatomie, který má navíc praxi ve zdravotnickém či lázeňském provozu. Služba zdravotních masáží je určena klientům, kteří mají lékařskou diagnózu, s níž běžný masér pracovat nesmí (např. degenerativní změny pohybového aparátu, poúrazové stavy atd.). Náš zdravotní masér Vás může kvalifikovaně upozornit na související stránky případných potíží nebo doporučit vhodnou odbornou pomoc. Při vážnějších komplikacích vhodnost masáže vždy konzultujte nejprve se svým lékařem.

Kontraindikace: onkologická onemocnění

Tuina masáž (60 min.)

Tuina je tradiční čínská masáž, při níž jsou harmonizovány naše nerovnovážné stavy. Bolest zde není naším nepřítelem, ale naopak nám pomáhá při diagnostice problému. Tuina masáže k Vašemu prospěchu vhodně kombinujeme s jinými technikami. Nedílnou součástí této léčebné praktiky je Váš aktivní přístup k sobě samým. Svěříte-li se do rukou našich zkušených masérů, jsme schopni Vám pomoci dosáhnout skrze Vaše vlastní sebeuvědomění fyzické i psychické rovnováhy.

Breussova masáž + třezalkový zábal (45 min.)

Trápí Vás bolesti páteřní oblasti? Breussova masáž má vynikající regenerační účinky právě na páteř. Používáme při ní třezalkový olej, který napomáhá uvolnění svalů a přispívá k regeneraci meziobratlových plotének. Prostřednictvím speciálních hmatů olej dostaneme co nejhlouběji do páteře. Díky této účinné a příjemné proceduře se u nás můžete zklidnit, uvolit a zatočit s otravnou bolestí.

Čokoládová masáž a zábal dekoltu (45 nebo 90 min.)

Máte špatnou náladu? Jste ve stresu? Máte rádi vůni čokolády? Jsou-li Vaše odpovědi “ano”, dopřejte si u nás parafínový zábal rukou a celkovou čokoládovou masáž. Je to relaxační procedura, která Vám navodí pocit pohody, uvolnění a navíc detoxikuje organismus. Vaše pokožka bude jemná a vláčná. K masáži používáme kvalitní čokoládu určenou pouze k těmto účelům, nikoli ke konzumaci. Nemusíte se však bát, že by Vaše chuťové buňky přišly zkrátka, na závěr procedury potěšíme i je ochutnávkou čokoládové delikatesy.

Kontraindikace: alergie na čokoládu, infekční a horečnatá onemocnění, kožní infekce, těhotenství, záněty, nachlazení

Manuální lymfodrenáž (60 a 90 min.)

Manuální lymfatická masáž je sestava speciálních jemných hmatových technik bez použití olejů, která Vám bude velice příjemná. Je velmi oblíbená pro své detoxikační i relaxační účinky. Trápí-li Vás otoky, celulitida, zvýšené ukládání tuků, nežádoucí účinky hormonálních léků, akné, chronická únava, migrény aj., lymfatickou masáží Vám pomůžeme zmírnit či se zcela zbavit těchto nepříjemných aspektů Vašeho života. Vedle řešení zmíněných problémů tato procedura zvyšuje imunitu, zpomaluje stárnutí pokožky a zlepšuje její stav. Také ji využíváme jako základní a podpůrnou péči u zeštíhlujících procesů. Pro dosažení optimálních výsledků je nutné ji provádět opakovaně. Nabízíme Vám tedy zcela individuální přístup na míru Vašim obtížím.

Kontraindikace: akutní nádorová onemocnění, akutní virová a bakteriální onemocnění, onemocnění štítné žlázy, 1. trimestr těhotenství, onemocnění jater a ledvin, záněty žil, srdeční onemocnění, akutní alergie, defekty kůže

Shiatsu

Masážní terapie Shiatsu je celostní metoda péče o zdraví vycházející z orientálních masážních technik čínské medicíny. Terapeut pomáhá klientovi pomocí masáže ke spojení s léčivými schopnostmi vlastního těla a ovlivňuje tak jeho fyzický i mentální stav. Tato metoda je vhodná pro všechny věkové kategorie a je tak komplexní, že ji můžete využít k řešení rozličných problémů, z nichž nejčastější jsou únava, pocit nedostatku energie, nespavost, bolesti hlavy, dýchací potíže, zažívací potíže, bolesti pohybového aparátu, gynekologické obtíže atd. Shiatsu je vhodná jako podpora v těhotenství, pro porod či jako podpora při změně životního stylu (např. při snižování váhy). V našem centru k Vám přistupujeme individuálně, proto každému ošetření předchází pohovor. Proces samotné masáže pak provádíme na zemi na matraci (futon), kde zůstáváte oblečeni.

Kontraindikace: akutní horečnatá onemocnění, akutní zhoršení chronických onemocnění, stavy 3 měsíce po operaci, nádorová onemocnění (do 5 let po vyléčení), těžké duševní choroby (schizofrenie), první trimestr těhotenství, křečové žíly v bolestivém zánětu (v klidovém stavu lze provádět)

Aromaterapeutická masáž

Tato masážní technika, která je prováděna s použitím vysoce kvalitních rostlinných a esenciálních olejů, představuje ideální způsob léčby, který harmonizuje nejen tělo, ale také mysl a ducha. Díky svým terapeutickým vlastnostem je tato masáž vhodná pro mnoho různých potíží a bolestí, které mohou postihovat tělo a duši. Masáž dokonale harmonizuje nervovou soustavu, což přináší hlubokou relaxaci a úlevu ze stresu. Je také účinná při psychosomatických obtížích, kdy se fyzické potíže odrazí na duševní pohodě. Celkově je tato masážní technika skvělým způsobem, jak dosáhnout celkového harmonizace a zlepšit kvalitu života.

Maderoterapie (60 min.)

Terapie pochází z Kolumbie, v poslední době je velmi oblíbenou a vyhledávanou metodou v boji proti celulitidě, podpoře lymfatického systému, tvarování postavy a zrychlení metabolismu. Jedná se o moderní masážní techniku, terapii dřevem, která využívá anatomicky tvarované nástroje ze dřeva, převážně válečky.

Kotraindikace:  těhotenství, špatná srážlivost krve, virová, bakteriální a onkologická onemocnění, nezhojené jizvy, kožní problémy.

Masáž s baňkami

Baňková masáž je staletím osvědčená metoda. Používá se k uvolnění zatuhlých svalů tam, kde klasická masáž již nestačí. Baňková masáž odstraňuje bolesti pohybového aparátu, páteře, příznivě ovlivňuje funkci vnitřních orgánů, zlepšuje pružnost pokožky, vhodné na akné a celulitidu.

Kontraindikace: Jakákoliv forma lymfatické rakoviny, krvácivé poruchy, poruchy krevního oběhu, první 3 měsíce těhotenství, zánětlivé stavy, kožní potíže, klouby po artritidě.

Odstraňování triger pointu (TRPs)

TRPs je velice účinná hloubková masáž pro ošetření myofasciálních poruch. Masáž se zaměřuje na hloubkový stabilizační systém zad. Trigger Points jsou malé tuhé uzlíky ve svalech, které jsou způsobeny napjatými a ztuhlými svalovými vlásky. Po masáži se v ten den doporučuje klidový režim.

Kontraindikace: infekční a zánětlivá onemocnění, onkologická onemocnění, těhotenství, nezhojená poranění

Sportovní masáž

Úkolem sportovní masáže je připravit sportovce jak z fyzické, tak z psychické stránky k určitému sportovnímu výkonu, zotavení a zbavení únavy. Druhy sportovní masáže: odstraňující únavu, přípravná, pohotovostní, v přestávkách mezi výkony a léčebná sportovní masáž. Druhy hmatů u sportovní masáže: úvodní tření, hnětení, roztírání, tepání, chvění a závěrečné tření.

Havajská masáž

Tato masáž se od ostatních masáží odlišuje díky své technice, kdy se masér plynule pohybuje kolem celého lehátka. Masér tak využívá předloktí a je masírované celé tělo, ne jen záda. Pomáhá při uvolňování blokád a toku energie, ale usnadňuje i hojení na mentální, emocionální a duchovní úrovni. Pochází se starověké Polynésie.

Kontraindikace: infekční onemocnění, záněty, kožní problémy, křečové žíly, mateřská znaménka na zádech, první tři měsíce těhotenství.

Masáž vonnou svíčkou

Je masáž s vysoce relaxačním účinkem, kdy se masíruje zahřátým olejem ze speciální masážní svíčky, který není horký jako normální vosk. Olej se dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Tato masáž je hluboce uvolňující a zanechá ve vás pocit naprosté pohody.

Kontraindikace: rakovinové nádory, horečnatá onemocnění, alergie na teplo, otevřená poranění.
 

Harmonizační masáž (60 min.)

Harmonizační masáž je masáž, při které prožijete chvíle uvolnění doprovázené tichou hudbou, vůní a tlumeným světlem svíček. Celá masáž je velice speciální tím, že je celou dobu vedená v tichosti, bez mluvení, kde vnímáte pouze sama sebe, své tělo a jemné ruce, které vám přinesou svalovou úlevu, regeneraci a uvolnění napětí. Podle zájmu klienta může následovat rozhovor o daných problémech a případných blokádách.


Kontraindikace: infekční a zánětlivá nemocnění, teplota, plísňová onemocnění, nádorová nemocnění, vysoký krevní tlak
 

Těhotenská masáž (30min., 45min., 60min.)

Těhotenská masáž je připravena na míru potřebám nastávajících maminek. Navozuje pocity klidu, harmonie a bezpečí. Účinky masáže jsou přínosné nejen pro maminku, ale především pro zdravý vývoj dítěte. Masáž se provádí z části na zádech a z části na bocích nebo na masážní židli za použití výhradně přírodních olejů s příznivými účinky na namáhanou pokožku maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy, pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v nejvíce zatěžované oblasti zad. Zlepšuje krevní oběh a tím ulevuje kloubům a lymfatickému systému, což vede k odstranění pocitu „těžkých nohou“ i dalších těhotenských potíží. Snižuje stres a napětí a prospívá toku kyslíku i živin k dítěti.

Kontraindikace: Prvním trimestr (preferujeme vyčkat, ale záleží na stavu ženy a jejím vlatním rozhodnutí), Preeklampsie nebo vysoký krevní, problémy s krvácením, problémy s koagulací krve, infekce nebo horečka, 

Ceníky masáží

Doba trvání Cena
Klasické masáže
Masáž celého těla 60.min., 90 min. 800 Kč, 1200 Kč
Masáž zad a šíje 45 min. 700 Kč
Masáž zad, šíje a rukou 60 min. 800 Kč
Masáž dolních končetin 60 min. 800 Kč
Masáž břicha a hrudníku 30 min. 500 Kč
Masáž obličeje 20 min. 300 Kč
Masáž ramen, šíje, hlavy a obličeje 30 min. 500 Kč
Ostatní masáže
Reflexní masáž chodidel 60 min. 800 Kč
Lávové kameny 60 min. 800 Kč
Medová masáž 60 min. 800 Kč
Indická masáž hlavy 30 min. 500 Kč
Těhotenská masáž 30 min., 60 min. 500 Kč, 800 Kč
Hloubková masáž 60 min. 800 Kč
Zdravotní masáž 60 min. 800 Kč
TUINA masáž 60 min. 800 Kč
Aromaterapie 120 min. 1500,- Kč
Manuální lymfodrenáže
Manuální Lymfodrenáž horních končetin 60 min. 900 Kč
Manuální Lymfodrenáž dolních končetin 60 min.,90 min. 900,-Kč, 1300 Kč
Shiatsu
Masáž Shiatsu 90 min. - 120 min. 1500 Kč

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
Storno poplatek musí být uhrazen, pokud je masáž klientem zrušena po 14:00 hodině dne předcházejícího před plánovaným termínem.
Výše storno poplatků je 300,-Kč.

Naši maséři

  • Jméno

    Vzdělání a zkušenosti
    Druhy prováděných masáží

  • Jméno

    Vzdělání a zkušenosti
    Druhy prováděných masáží

V souladu s § 89 odst. 3 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, si Vás informujeme, že za účelem zlepšení poskytovaných služeb využívají naše webové stránky pro svoji činnost tzv. cookies.