Výživové poradenství

Správná výživa je alfou a omegou dobrého fungování lidského těla. V našem centru Vám rádi poskytneme službu odborného výživového poradenství. Je tu pro Vás naše zkušená poradkyně Mgr. Václava Sojková, a to ať už hledáte novou cestu zdravého stravování z důvodu hubnutí, nebo nedostatku energie a jiných fyzických potíží. Či se jen chcete dovědět něco nového o správném způsobu výživy a předejít tak možným problémům do budoucna? I to může být impuls k návštěvě naší poradny.

Výživový plán na míru

Na základě analýzy Vašeho těla vytvoříme výživový plán na míru. Tuto analýzu provádíme pomocí efektivního analyzátoru TANITA 1000, který nám ukáže složení Vašeho těla. Měříme jím tělesný tuk, viscerální tuk, procento vody v těle, hmotnost svalů a kostí. Posléze Vám sestavíme jídelníček na 7 dní obsahující doporučené potraviny i jejich množství, včetně receptů.

Následná péče

Změřením tělesného složení a vytvořením jídelníčku na míru však Vaše cesta za vysněnou postavou a tělesným rozpoložením nekončí. Obzvláště pak, pokud je Vaším cílem hubnutí. Konzultace, přeměřování a vylaďování Vašich nových stravovacích návyků jsou nedílnou součástí naší péče. Jde nám totiž o trvalost výsledků a Vaší dlouhodobou spokojenost. Je pro nás důležité, aby pro Vás byl nový životní styl radostí. Jen tak lze předejít nežádoucímu úkazu, který je všem známý pod pojmem jojo efekt.

Ceník výživové poradenství

Pro nově příchozí klienty doporučujeme využít krátké konzultace po emailu zdarma, kde Vám na Vaše dotazy odpoví naše výživová poradkyně a domluví si s Vámi přesný termín. Email naší poradkyně: vyzivoveporadenstvi@fyziovital.cz

Cena
Samostatná konzultace (60 min.)
Kompletní tělesná diagnostika na váze TANITA 1000
a analýza stravovacích a pohybových návyků, základní doporučení v oblasti výživy
400 Kč
Samostatné zvážení na váze TANITA 1000 (15 min.) 200 Kč
Půlroční Individuální výživový program*
1x vstupní konzultace (60 min.) – Kompletní tělesná diagnostika na váze TANITA 1000
a analýza stravovacích a pohybových návyků, základní doporučení a poradenství v oblasti výživy.
1x Předání vypracovaného „výživového plánu“ s podrobným popisem a vysvětlením. (30 min)
4x Kontrolní konzultace. (30 min.) – konzultace vždy po měsíci
3000 Kč
Pokračování ve výživovém programu a monitoring**
3x Kontrolní konzultace. (30 min.)
900 Kč
Přepracování „výživového plánu“ a následná konzultace*** 1 500 Kč

*V rámci hubnoucího programu rádi odpovíme na Vaše dotazy i v době mimo určené konzultace na emailové adrese v nejratším možném čase. Půlroční program musí být využit v průběhu 7 měsíců od zaplacení. Program bude uzpůsobený každému na míru, speciální požadavky a přání bereme na vědomí.
** Pokračování v programu lze až po vybrání půlročního programu. V rámci pokračování ve výživovém programu rádi odpovíme na Vaše dotazy i v době mimo určené konzultace na emailové adrese v nejratším možném čase.
***Přepracování výživového plánu zahrnuje předání výživového plánu (30min.) a následnou konzultaci za 3-4 týdny (30min.).Přepracování plánu navazuje na půlroční výživový program.

Naše výživová poradkyně

V souladu s § 89 odst. 3 zákona č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, si Vás informujeme, že za účelem zlepšení poskytovaných služeb využívají naše webové stránky pro svoji činnost tzv. cookies.